Program naší konference

Nevybrali jsme pro vás žádný béčka! zažijete dva dny narvané inspirací a emocemi

· · ·

Testovací jízdy ve vozech Audi A6

Chcete poznat pocit úspěchu a jedinečnosti? Anebo jste automobilový nadšenec a nenecháte si ujít možnost zajezdit si pořádnou károu? Od toho tu bude Audi ROS disponující volnými jízdami v nových limuzínách Audi A6.

Dobíjecí boxy na mobil

Výdrž mobilů je jeden z největších problémů, které současnou mládež zatěžují. Aby ne, pokud chceš zůstat v kontaktu se světem, musíš neustále kontrolovat stav baterie vpravo nahoře. U nás se budete opravdu moci soustředit na důležitější věci a dobít si svůj telefon nebude žádný problém díky dobíjecím boxům.

Karikaturista

Neumíte si představit sám sebe jako karikaturu? Pusťte na to profesionálního karikaturistu, který odhalí vaše výrazné křivky a přenese je tužkou na papír. Získáte tak krásný suvenýr, který si ponesete domů.

Fotokoutek

Vzpomínky bývají neocenitelné. Od toho bude v průběhu konference dostupný fotograf, který bude zachycovat vaše zážitky na svém objektivu. Poté budou fotografie sdílené, můžete se tak pochlubit účastí na sociálních sítích nebo si je jen stáhnout a za pár let si akci připomenout.

Publikace za jedinečné ceny

Kdo zatouží po vědomostech v podobě knih a časopisů, bude mít příležitost k jejich zakoupení výjimečně za akční ceny. Můžete očekávat knížky od vydavatelství Jan Melvil Publishing a publikace zúčastněných řečníků.

Kariérní centrum

Odborníci jedné z nejlepších personálních agentur v ČR – Manpower, vám budou připraveni poskytnout cenné rady, za které si ostatní platí. Nechejte si poradit, o co se opřít na pohovorech a jak si vyšperkovat svůj životopis a Linked-in tak, aby se o vás firmy praly. Doporučujeme vám vzít si CV sebou. ;-)

Profesionální foto na vaše CV

Na stánku kariérního portálu UNIjobs.cz se o vás zdarma postará profesionální vizážistka a fotograf, kteří vám pomohou doladit vaše CV. Dobrá fotka dělá dojem. Nastartujte kariéru s profesionální fotografií!

Chill out zóna

Jak zvládnu vstřebat za dva dny tolik informací? Odpočinek je nutný, proto vám v případě únavy pomůže přichystaná zóna, kde si budete moci udělat pohodlí a odpočinout si, nebo jednoduše rozhodit své sítě zase o něco dál.

RC autíčka

Milovníci závodů se budou moci prohánět přichystanými moderními autíčky na dálkové ovládání v prostorech garáží. Naskytne se tedy možnost porazit svého kamaráda, či rivala a prokázat mu tak své řidičské kvality.

Mindball

Mindball cvičí mozek! Funguje na principu pohybu kuličky na dráze stolu, která se ovládá pouze koncentrací. Zkusit si novou technologii, která pomáhá rozvíjet kreativní myšlení, zlepšuje proces učení a odstraňuje stresové stavy, bude možné v jedinečném koutku vybaveném moderními přístroji a softwarem.

Fotbálek

Míček, madlo, cit a rychlost. To jsou podmínky pro pořádnou porci uštědřených gólů svému soupeři. Generátor zábavy pro čtyři osoby, klasická společenská hra, která existuje již spoustu let a snad nikdy nepřestane bavit.

Chceš vstupenku na příští ročník?

pokud ještě nemáme tvůj email, přihlaš se k odběru a nepropásneš žádné novinky a události

Zadej svůj email

Ochrana osobních údajů: Žádný spam a odběr můžeš kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Děkujeme partnerům konference

díky všem, kteří nám pomohli tuto jedinečnou akci podpořit a zviditelnit

· · ·

Generální partneři


Hlavní partneři


Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.

Exkluzivní car partner


Exkluzivní fashion Partner


Partneři


Podporovatelé


Mediální partneři


Pořadatel konference